Stavby s celodřevěnou konstrukcí: haly, sklady a jízdárny

Celodřevěné konstrukce se hodí pro zemědělství i stavebnictví. Máte zájem o více informací? Napište nám!

Naše firma zajistí výrobu a dodání celodřevěných konstrukcí sloupového nebo panelového stěnového systému s příhradovými vazníky. Celodřevěné stavby a konstrukce jsou vhodné pro jízdárny, zemědělské objekty či celodřevěné sklady.

Dřevěné jízdárny

V dnešní době si výstavba celodřevěných jízdáren získává velikou oblibu. Je tomu tak především proto, že se jedná o přírodní materiál. Díky tomu mají konstrukce jízdáren přirozený vzhled. Při návrzích konstrukčního řešení můžeme brát v potaz velké nároky na plochu, kterou si jízdárna žádá.

Celodřevěné jízdárny

Konstrukce celodřevěné jízdárny

Naše montované jízdárny navrhujeme a konstruujeme tak, aby nabízely koňům i jejich jezdcům dostatečný prostor při jízdě. Rozměry haly je možné upravovat dle individuální potřeby zákazníka do libovolné délky a šířky až 28 m. Jízdárnu je také možné vyzdít a použít pouze vazníkovou střešní konstrukci.

Popis konstrukce celodřevěné jízdárny

Naše jízdárny představují celodřevěnou nosnou konstrukci, tvořenou z příhradových vazníků. Ty jsou osazené na dřevěných sloupech, spojené průvlaky a vetknuté přes ocelové plotny a kotevní desky do betonových monolitických základů. Podélné ztužení stavby zajišťují větrovací vazníky a rámy.

Celodřevěné haly, sklady a jízdárny

Dodáme vám kvalitní dřevěné konstrukce pro mnohé využití v zemědělství i stavebnictví, podle vaší potřeby. Prohlédněte si naše individuální projekty.

Skladové zemědělské objekty, stáje a seníky

Celodřevěné konstrukce si vysloužily oblibu využití u mnoha typů nejrůznějších staveb. Kromě jízdáren je můžeme zvolit pro stavbu celodřevěných skladů a hal. Sloužit mohou jako stáje pro všechny druhy hospodářských zvířat, jako sklady obilí, seníky či jako přístřešky pro zemědělskou techniku.

Skladové zemědělské objekty, stáje a seníky

Potřebujete více informací o celodřevěných konstrukcích? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Rychlý kontakt

DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o.
Havlíčkova 447
264 01  SEDLČANY
+420 318 822 002
gplus.com/drevenekonstrukce

© 2018, DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑