Dřevěné stavby a výrobky pro bydlení a zahradu | DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o.

Dřevěné stavby a výrobky pro bydlení a zahradu

Zpracujeme vám zdarma cenovou nabídku na dřevěné výrobky pro bydlení.

Pro zpříjemnění okolí vašeho domu dodáváme a vyrábíme stavby pro bydlení a zahradu. Praktičtí pomocníci naší výroby slouží pro relaxaci i užitek. V nabídce máme domky, chaty, carporty, pergoly, fitness na zahradu a další stavby. Obohaťte svou zahradu o dřevěný domek, soukromou pracovnu nebo domek k bazénu. Všechny výrobky pro zahradu vyrábíme v moderním designu a rádi upravíme podle vašich požadavků i jejich velikost.

Vyrábíme a dodáváme tyto výrobky pro zahradu a bydlení 

Dřevěné stavby na zahradu pro relaxaci i užitek objednávejte na našem e-shopu.

Relaxace na zahradě

Pro vaši relaxaci na zahradě a pohodlné bydlení vám nabízíme altány, pergoly, zahradní domky a chatky nejrůznějšího provedení. Vybírejte například z chatek se sedlovou střechou, z altánů krytých ze dvou stran i z jednoduchých altánů bez stěn. Dle přání můžete vybírat hned z několika druhů těchto menších staveb. Altány na zahradu a další stavby vyrábíme z kvalitního smrkového dřeva.

Zahradní domek Valerie Dřevěný zahradní altán Lucie

Parkování u domu 

Ochraňte svůj vůz před vlivy nepříznivého počasí. Zastřešené parkování pro auta na zahradu vám vyrobíme hned v několika typech. Carport je také stylovým doplňkem každé zahrady.  Zastřešené stání pro auto na zahradu nebo před dům můžete volit z několika typů, ať už jako přístřešek pro dva vozy, nebo jako kryté stání na auta s dílnou. Stání pro automobil můžete vybírat například také se sedlovou nebo pultovou střechou.

Dřevěné stání pro auto Lena Stání pro jedno auto Kryštof

Uskladnění dřeva na topení

Uskladnit dřevo na topení tak, aby zůstalo suché a zároveň bylo dobře dostupné, může být tvrdý oříšek. Nabízíme vám však dokonalé řešení. Pro úhledné srovnání a uskladnění dřeva na topení skvěle poslouží boxy na dřevo a dřevníky. Nabízíme mnoho variant s různým zastřešením a sklonem střechy. Boxy pro vás ukotvíme do trávy i na beton a pevnou plochu, podle potřeb vašeho domu.

Dřevěný přístřešek na palivové dřevo Max Dřevěný přístřešek na uložení palivového dřeva Sam

Pracovna, dílna, fitness na zahradě

Zahradní domky ze smrkového dřeva můžete využít jako pracovnu, fitness, dílnu nebo si v nich zařídit jakoukoliv odpočinkovou i pracovní místnost. Tyto domky a chatky jsou navržené v designu, který kombinuje moderní vzhled, pohodlí a funkčnost. Relaxaci i práci tak můžete provozovat přímo v srdci zahrady za maximálního pohodlí.

Zahradní pracovna Vanessa Dřevěný zahradní domek Xenie

 

Pro poptávku nás kontaktujte

Markéta Tesárková

+420 606 076 736

Máte zájem o výrobky pro bydlení a zahradu? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Rychlý kontakt

DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o.
Havlíčkova 447
264 01  SEDLČANY
+420 318 822 002
gplus.com/drevenekonstrukce

© 2018, DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑