Upravit stránku

Projekt

Do stávající stavby jsme během této realizace navrhli, dodali a namontovali dřevěnou odolnou konstrukci stropu s jedinečnou přírodní atmosférou.

Lokace

Obec: Řadovy u Krásné Hory nad Vltavou

Kraj: Středočeský kraj

Česká republika 

Klient

Soukromá osoba

Produkt

Dřevěný strop skládající se z příhradových vazníků, roštu vytvořeného z hranolů 80/80 mm a také pochozí vrstvy z OSB desky o síle 25 mm.

Konstrukce stropu do stodoly

Během této realizace jsme zavítali do krásného malebného prostředí, ve kterém vyrůstala do krásy nová stodola, vytvářející opravdu půvabný přírodní pohled. Protože se jednalo o výrobu konstrukce do právě probíhající stavby, bylo opravdu důležité vyladit vzájemnou spolupráci se stavební firmou na milimetr přesně.

Kompletní propočty, do kterých jsme zahrnuli všechny faktory, které měly na stavbu stodoly vliv, nám ukázaly, že před osazením stodoly dřevěnou konstrukcí je třeba ještě mírně upravit stěny. A díky tomu vytvořený dřevěný strop s příhradovými vazníky, který dokáže bezpečně a s lehkostí překlenout i ty největší prostory, komfortně zastřešil i naši stavbu. Tak vzniklo bezpečné místo s originální přírodní atmosférou.

Prohlédněte originální přírodní tvář příhradových vazníků

Realizace dřevěného stropu do stodoly
Realizace dřevěného stropu do stodoly