Upravit stránku

Ochraňte svůj vůz před přírodními vlivy, spadaným listím nebo třeba kroupami, které by jej mohly nenávratně poničit. Řešením může být zastřešené parkování pro auta na zahradu, které pro vás vyrábíme hned v několika typech. Volit můžete například přístřešek pro dva vozy nebo kryté stání na auta s dílnou. Pro automobil můžete také vybrat stání se sedlovou nebo pultovou střechou podle toho, který carport vám lépe padne na zahradu.

Stání na auto nejen ochrání automobil před nepříznivými vlivy, ale také se stane stylovým doplňkem každé zahrady. Na našich stránkách naleznete nejrůznější výrobky ze dřeva pro bydlení a zahradu, které zpříjemní okolí vašeho domu. Vyrobíme a dodáme vám praktické pomocníky ze dřeva, sloužící pro relaxaci i co největší užitek. Dřevěné přístřešky na auto pro vás vyrobíme, dodáme až k vám domů a namontujeme, nebo si jej můžete podle výkresů sestavit sami. Po domluvě pro vás také provedeme potřebnou povrchovou úpravu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti