Upravit stránku
Naše firma zajistí výrobu a dodání celodřevěných konstrukcí sloupového nebo panelového stěnového systému s příhradovými vazníky. Celodřevěné stavby a konstrukce jsou vhodné pro jízdárny, zemědělské objekty či celodřevěné sklady.

Dřevěné jízdárny

V dnešní době si výstavba celodřevěných jízdáren získává velikou oblibu. Je tomu tak především proto, že se jedná o přírodní materiál. Díky tomu mají konstrukce jízdáren přirozený vzhled. Při návrzích konstrukčního řešení můžeme brát v potaz velké nároky na plochu, kterou si jízdárna žádá.

Naše montované jízdárny navrhujeme a konstruujeme tak, aby nabízely koňům i jejich jezdcům dostatečný prostor při jízdě. Rozměry haly je možné upravovat dle individuální potřeby zákazníka do libovolné délky a šířky až 28 m. Jízdárnu je také možné vyzdít a použít pouze vazníkovou střešní konstrukci.

Popis konstrukce celodřevěné jízdárny

Naše jízdárny představují celodřevěnou nosnou konstrukci, tvořenou z příhradových vazníků. Ty jsou osazené na dřevěných sloupech, spojené průvlaky a vetknuté přes ocelové plotny a kotevní desky do betonových monolitických základů. Podélné ztužení stavby zajišťují větrovací vazníky a rámy.

Skladové zemědělské objekty, stáje a seníky

Celodřevěné konstrukce si vysloužily oblibu využití u mnoha typů nejrůznějších staveb. Kromě jízdáren je můžeme zvolit pro stavbu celodřevěných skladů a hal. Sloužit mohou jako stáje pro všechny druhy hospodářských zvířat, jako sklady obilí, seníky či jako přístřešky pro zemědělskou techniku.

Potřebujete více informací o celodřevěných konstrukcích? Napište nám!

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
  • Přílohy