Upravit stránku

Projekt

Postavili jsme moderní praktický zahradní domek Xenie s voňavým dřevěným obložením a prosklenou plochou přinášejí do zahradní stavby světlo a krásný inspirativní výhled. Klient je tak o krok blíž přírodě a zároveň si může užívat příjemného komfortu.

Lokace

Obec: Syrovice

Kraj: Jihomoravský kraj  

Česká republika 

Klient

Soukromá osoba

Produkt

Zahradní domek Xenie o standardních rozměrech 560 × 380 cm. Vybrali jsme typ obložený přírodním světlejším obkladem s velkou prosklenou plochou. Domek jsme na přání zákazníka uchytili na zemní vruty.

Zahradní domek Xenie

Montáž zahradního domku Xenie byla opravdu radostí. Domek jsme uchytili na zemní vruty, a to v poměrně v netypickém prostředí, kterým bylo pole. Při závěrečném kroku celé realizace, při předání, jsme narazili na drobné nedostatky při zavírání dveří, které jsme však ihned na místě opravili.

Cítíte tu vůni dřeva?Aneb stavba zahradního domku se společností DŘEVĚNÉ KONSTRUKCE s.r.o.

Klient tak získal nový prostor, kde se může těšit ze všedních dnů, odpočívat a zkrátka být blízko přírodě. Tato realizace byla opravdovým zážitkem. Klient si celou montáž natáčel dronem, díky čemuž vzniklo velmi zajímavé video s jedinečnou atmosférou, zobrazující nadšení z celého projektu, na který budeme velmi rádi vzpomínat.

Domek Xenie rostoucí do krásy

Zahradní domek Xenie
Zahradní domek Xenie
Zahradní domek Xenie
Zahradní domek Xenie
Zahradní domek Xenie
Zahradní domek Xenie