Upravit stránku

Přání klienta? Modernizace jedenácti rekreačních chat

Na počátku bylo jasné zadání, provést rekonstrukci jedenácti chat v rekreační oblasti Kamýk nad Vltavou, které jsme museli uzpůsobit pro celoroční užívání. A včleněním sociálního zařízení zvýšit komfort pro budoucí návštěvníky chat.
Při realizaci jsme využili 3D návrhy a vizualizace. Jako hlavní stavební materiál jsme využili dřevo, BSH hranoly, KVH hranoly, CNC opracování, minerální izolace, střešní folie, terasová prkna a vazníky. A musíme přiznat, že realizace byla poměrně náročná. V čem konkrétně se skrývala úskalí? Oproti jiným se lišila v tom, že jsme museli připravit také základ stavby. A v roce 2018 jsme čelili nepříznivému počasí. Velmi chladná zima byla překážkou pro stavbu základů, čímž byl celkově ohrožen termín dodání. Tato situace však pro nás byla velkou výzvou a motivací. Díky flexibilitě a motivaci vyřešit nenadálou překážku, se nám podařilo celou zakázku zdárně předat v termínu

Cítíte tu vůní dřeva?

Dřevo
Dřevo
Dřevo
1

A jaký byl průběh realizace z pohledu klienta?

A jak nejlépe získat zpětnou vazbou od samotného klienta? My jsme se rozhodli pro rozhovor mezi Jaroslavem Hořejším a Jiřím Obitkem, prezidentem Odborové rady Federace profesních odborů firmy Dopravní podnik hl. m. Prahy, akciové společnosti.

Na následujících řádcích se dočtete, jak samotná realizace rekreačního areálu Kamýk nad Vltavou probíhala, a jak je s celkovým řešením klient spokojený.

  • Rozhodli jste se pro poměrně náročnou rekonstrukci chat. Podle čeho jste vybírali zhotovitele a na co jste při výběru kladli důraz?

Naším záměrem bylo provést rekonstrukci jedenácti chat, které jsme chtěli nejen upravit, ale současně je rozšířit o koupelnu se sprchovým koutem. A zvýšit komfort pobytu pro naše klienty. Věděli jsme, že splnit takové zadání bude doménou pouze kvalitní firmy. A již v prvním kole nás zaujala svým přístupem firma Dřevěné konstrukce s.r.o., která předložila kompletní nabídku včetně optimálního cenového návrhu. Bohaté zkušenosti, odbornost a společná komunikace nás přesvědčila, že právě Dřevěné konstrukce s.r.o. budou pro tuto rekonstrukci tou pravou

  • Měli jste na počátku spolupráce nějaké pochybnosti?

Rozhodně ne. A to, ani při výběru, a i samotné realizaci díla. Právě naopak. S přibývajícími dokončenými etapami realizace v nás neustále vzrůstala důvěra. Takovou spolupráci musíme ocenit, neboť se pohybovala na té nejvyšší úrovni.

Průběh realizace
Průběh realizace
Průběh realizace
Průběh realizace
1
  • Co vás přesvědčilo ke vzájemné spolupráci?

Komunikace. To bylo pro nás velmi důležité. Dřevěné konstrukce s.r.o. se pyšní výjimečným přístupem, kde nenajdete ani náznak podbízivosti nebo sdělování nereálných možností. Naopak odbornost a pragmatické vyjadřování, technické možnosti a vhodně zvolené postupy byly naplní naší společné komunikace. A to vše v kombinaci s nabídkou toho nejlepšího materiálu, který se stane kvalitním pilířem rekonstruovaných chat. A to u nás vyhrálo.

  • Když se dnes nad průběhem rekonstrukce zamyslíte, jste stále spokojeni? A co byste na realizaci nejvíce ocenili?

Jako statutární zástupce naší organizace jsem dlouhodobě přesvědčoval statutární orgán o nutnosti rozpočtově rozhodnout o nemalé investici. Takové, která by vedla k rekonstrukci jedenácti chat v našem rekreačním středisku v Kamýku nad Vltavou. A největší odměnou je naprostá spokojenost klientů, kteří si mohou dopřát komfortního užívání nových chat. Naši členové, kteří se na středisku rekreují, dlouhodobě chválí nejen užitnost chat, ale i řemeslné zpracování. Jsem velmi potěšen, když slyším „tak to se povedlo!“. A já tak mohu upřímně a rád konstatovat, že Dřevěné konstrukce s.r.o. jsou firmou, které věříme. A za to opravdu děkujeme.

Chaty, ve kterých cítíte vůni přírody

Výsledek realizace - chatka
Výsledek realizace - chatka
Výsledek realizace - chatka
Výsledek realizace - chatka
1

Chcete se dozvědět více ze světa našich realizací?

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
  • Přílohy