Upravit stránku
Pokud se rozhodujete o výběru dodavatele dřevěných prvků pro svou stavbu, prohlédněte si naši nabídku. Zpracujeme nabídku na dodávku a montáž všemožných staveb, od zahradních domků přes sklady nebo výrobní haly. Měsíčně nás oslovuje více než 100 firem a stavebníků, rádi zpracujeme návrh i pro vás!

Stavební konstrukce ze dřeva: krovy, stěny, stropy

Naše firma zajišťuje také zhotovení konstukcí ze dřeva, jako jsou krovy, stěny, sloupy a průvlaky. Nabídneme vám nejlepší možné řešení, a vy si sami vyhodnotíte, zda vám vyhovuje


Jízdárny s celodřevěnou konstrukcí

Navrhneme jízdárnu nebo jiný halový objekt. Celodřevěné jízdárny jsou v současné době čím dál oblíbenější. Jde totiž o přírodní materiál, díky kterému má hala přirozený vzhled. Můžeme brát v potaz i velké nároky na plochu, která je pro jízdárnu potřeba.


BSH hranoly - lepené dřevo pro každou konstrukci

Nabízíme prvky z lepeného dřeva, jejichž použití dodá vaší stavbě viditelně vyšší kvalitu. Lepené nosníky a BSH hranoly jsou estetické a zároveň splňují vysoké technické nároky. Vyrábíme konstrukční hranoly, hranoly pro střešní konstrukce, BSH nosníky, sloupy, průvlaky, vaznice a další.


Dřevěné stavby a výrobky pro bydlení a zahradu

Dřevěné výrobky pro bydlení a zahradu slouží pro relaxaci i užitek. Vyrobíme i dodáme praktické stavby, jako jsou krytá stání pro auta, pracovny, dílny, stavby pro uskladnění dřeva a další. Prohlédněte si je v našem internetovém obchodě.


Zpracujeme vám cenovou nabídku, napište nám

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
  • Přílohy